Online pogovor: »Izzivi študentov med in po epidemiji COVID-19«

19. maj, 2020

Vabljeni na 4. online pogovor Fakultete za upravo z naslovom »Izzivi študentov med in po epidemiji COVID-19«. Potekal  bo v sredo, 27. 5. 2020, od 16.00 – 17.00.

Z vami bodo:
- Grega RUDOLF, predsednik Študentskega sveta Fakultete za upravo
- Anja GABROVEC, predsednica Študentske organizacije Fakultete za upravo
- Ana ŠKRLIN, študentka Fakultete za upravo
- Carmen VODOVNIK, vodja posredovanja del na e-Študentskem servisu

Na dogodku boste izvedeli:

- kako študij od doma doživljajo študenti,
- kakšne so prednosti in slabosti takšnega načina študija,
- kaj takšen način študija pomeni za osebni razvoj študentov in za medosebne odnose s sošolci,
- kaj od takšnega načina študija ohraniti tudi v prihodnosti,
- kaj se je skozi epidemijo dogajalo s področjem študentskega dela,
- kakšno izgubo predstavljajo za študente odpovedane izmenjave, poletne šole, študentski dogodki, mreženja in druženje itd.

Vsi zainteresirani lahko v pogovoru aktivno sodelujete tako, da predhodno zastavite vprašanja (ob prijavi, v sporočilo) oziroma jih zastavite tekom pogovora na način, da vprašanja napišete.

Študentom Fakultete za upravo se aktivna udeležba (prisotnost na dogodku, zastavitev kakšnega vprašanja/komentarja tekom dogodka) upošteva kot ena ura kompetenčnega dogodka.

Pogovor je brezplačen. Več in prijava tukaj>>.