10. Študentska konferenca Fakultete za upravo

11. februar, 2020

Ste kdaj razmišljali, kako bi presegli samega sebe in uspeli? Poznate moč performance psihologije? Le-ta vam lahko pomaga, ko ne veste, kaj narediti, če vam v življenju nekaj ne uspe; kako bi se ponovno dvignili z dna neke nepredvidljive življenjske situacije.

Pridružite se nam na 10. študentski konferenci, kjer bomo skupaj z nosilko srebrne olimpijske medalje in mag. performance psihologije, gospo SARO ISAKOVIĆ, ter drugimi strokovnjaki in delodajalci poiskali odgovore na vaša vprašanja.

Študentska konferenca je namenjena vsem študentom Univerze v Ljubljani.
Udeležba na konferenci je BREZPLAČNA, zaradi omejenega števila mest je potrebna prijava.

Podrobnejši program konference je na voljo tukaj>>, kjer se tudi prijavite na posamezni del konference.

Študentom Fakultete za upravo se z udeležbo na konferenci priznajo 3 ure kompetenčnih dogodkov za prakso, pri čemer je obvezna prisotnost za celotni program trajanja konference (udeležba na interaktivnem predavanju in na vsaj dveh hitrih zmenkih).