
Na fakulteti je v prvem tednu aprila 2023 potekal Erasmus+ Kombinirani Intenzivni program na temo INCLUSION AND DIVERSITY FROM A STUDENT PERSPECTIVE. Projekt je potekal skupaj s partnerji iz Carinthia University of Applied Sciences (A), University of Ghent (B), Linnaeus University (SE) in WSB University (PL).
V marcu 2023 je program potekal virtualno (štiri srečanja), v času od 2. 4. 2023 do 6. 4. 2023 pa je program potekal na naši fakulteti. Vključenih je bilo 31 študentov in 8 učiteljev, ki so skupaj predstavljali 15 različnih narodnosti.
Program je vključeval predavanja, intervjuje, debato, analizo študija primera ter predstavitve na temo raznolikosti in inkluzije v visokem šolstvu. V sklopu projekta smo izvedli tudi migrantsko turo, gostili predsednika Društva za kulturo inkluzije, našega doktorskega študenta in študenta Ekonomske fakultete, ki sta v Slovenijo prišla kot migranta.