Založba

• Keyvisual 1
  • Keyvisual 2
  • Keyvisual 3

Gostili smo ALJOŠO BAGOLO!

Dan založbe 2019 je potekal v torek, 5. marca 2019 ob 16h. Letos smo gostili Aljošo Bagolo, izvršnega in kreativnega direktorja na agenciji Pristop Creative, ki že skoraj 20 let snuje največje tržno komunikacijske projekte v Sloveniji in v širši regiji in je eden najvidnejših predstavnikov slovenskega oglaševanja.

VEČ...

Dan založbe

Aktualne izdaje

Prelistajte novi katalog Znanstvene založbe Fakultete za upravo.

Znanstvene monografije in študijska literatura

Založniška dejavnost je usmerjena v izdajanje strokovnih del in študijske literature: v obliki znanstvenih monografij v zbirki "Upravna misel", v obliki samostojnih znanstvenih edicij na izbrano temo, v obliki pedagoških gradiv, v znanstveni reviji Central European Public Administration Review.

Spletna knjigarna

Široka paleta založniške dejavnosti
Uredniški odbor

Za zagotavljanje visoke kakovosti publiciranih del skrbi Uredniški odbor. Predsednika in člane uredniškega odbora imenuje senat fakultete na predlog dekana za obdobje 4 let.

Znanstvena založba vabi k ogledu novosti v spletni knjigarni.

Dan založbe

Gostja dneva založbe 2018 je bila dr. Manca Košir, novinarka, publicistka, igralka in sociologinja.

Spletna knjigarna

Naročite literaturo, ki jo potrebujete za delo ali študij, tukaj in takoj.