Center za razvoj pedagoške odličnosti

Center za razvoj pedagoške odličnosti (CRPO) skrbi za izvajanje in razvoj več področij, ki skupaj tvorijo pedagoško odličnost. Ta področja na strateški ravni povezuje, tako da se izvajanje študijskih programov iz posameznega študijskega obdobja v naslednje stalno izboljšuje.

V CRPO so vključena naslednja področja:

SPLOŠNO

• (mednarodne) akreditacije študijskih programov
  • (samo)evalvacije študijskih programov, vključno z izvajanjem študentskih anket
  • sporazumi o sodelovanju s partnerskimi organizacijami

KOMPETENCE PEDAGOGOV

• razvoj pedagoških kompetenc visokošolskih učiteljev in sodelavcev
  • vrednotenje pedagoškega dela visokošolskih učiteljev in sodelavcev

KOMPETENCE ŠTUDENTOV

• tutorstvo
  • karierna točka
  • študenti s posebnim statusom
  • obštudijske dejavnosti
  • alumni klub
Člani CRPO

Center za razvoj pedagoške odličnosti sestavljajo koordinatorji različnih področij. Preveri, na koga se lahko obrneš!

Obštudijske dejavnosti

Raznolike športne, kulturne in druge dejavnosti dopolnjujejo študij na fakulteti. Sodelovanje, druženje, potovanja in tkanje prijateljskih vezi! Pridruži se nam ali predlagaj novo dejavnost.

Tutorstvo

Preizkusi se v vlogi tutorja in pomagaj študentom v stiski!

Študenti s posebnim statusom

Poseben status? Kaj pomeni in kako ga pridobim?

Karierna točka

Seminarji, delavnice, karierni razvoj, reference in razvoj kompetenc - sodeluj s Kariernim centrom FU!

Alumni klub

Ostani v stiku s svojimi nekdanjimi sošolci, profesorji in fakulteto. Pridruži se alumni klubu FU!