• Keyvisual 1
  • Keyvisual 2
  • Keyvisual 3

Slavnostna akademija ob 60-letnici, zbornik in razstava

Vrhunec praznovanja 60-letnice je bila slavnostna akademija, ki je potekala v torek, 22. novembra 2016 v Festivalni dvorani v Ljubljani. Ob tej priložnosti smo izdali tudi zbornik, že v marcu pa smo v prostorih fakultete odprli razstavo, ki bo na ogled še v letu 2017.

Stavba Višje upravne šole v Škofljici

Tradicija, kakovost, sodelovanje

Fakulteta za upravo je ena najmlajših članic Univerze v Ljubljani, vendar z dolgoletno tradicijo. Njeno delovanje sega v leto 1956, leta 1995 preoblikovala v Visoko upravno šolo.

Naša zgodba

Dr. Miha Brejc

Nekdanji dekan in dolgoletni sodelavec Fakultete za upravo nam je v pogovoru zaupal zanimive anekdote in misli.

Spomini so trajni

Nagovor dekana

Delček za delčkom smo sestavljali mozaik, ki ga skupaj trdno drži zavezanost k nenehnemu razvoju, kakovosti, sodelovanju, partnerstvu.

Zgodba

Mejniki so točke, ki nas spominjajo na trud, ki smo ga v raziskovanje, razvoj in sodelovanje vložili v vseh desetletjih našega obstoja.

Razstava

V arhivu smo izbrskali najpomembnejše in najzanimivejše dokumente, prah smo obrisali iz fotografij in predmetov, ki so zaznamovali posamezna obdobja.

Naši spomini

Zbiramo naše spomine.

Praznovali smo ob različnih priložnostih in na zanimive načine.