Vabilo k vpisu v obštudijske dejavnosti 2019/2020

30. september, 2019

Spoštovana študentka, spoštovani študent!

Fakulteta vsako leto organizira športne, umetniške in kulturne obštudijske dejavnosti. Z njimi želimo smiselno dopolniti študij na naši fakulteti ter razvijati vaše osebnostne lastnosti, ki vam bodo koristile pri vključitvi v karierno življenje. Dejavnosti organizacijsko potekajo v sklopu Centra za razvoj pedagoške odličnosti (CRPO),  katerega temeljna naloga je razvoj kompetenc študentov in pedagogov na FU.

Ste športnik in bi se želeli udeležiti univerzitetnih tekmovanj?  Radi pojete in se umetniško izražate? Ali imate morda samo nekaj prostega časa, ki bi ga radi koristno porabili?

Vabimo vas, da se pridružite obštudijskim dejavnostim Fakultete za upravo !
Če vaše dejavnosti ni na seznamu, jo dopišite v rubriko »predlogi«. V kolikor bo dovolj prijav, jo bomo skušali organizirati v čim krajšem času.

Klik na prijavnico: