Vabilo k vpisu obštudijskih dejavnosti 2018/2019

27. september, 2018

Kot izobraževalna ustanova Fakulteta za upravo organizira športne obštudijske dejavnosti ter dejavnosti na področju kulture za študente. Z njimi želimo smiselno dopolniti študij na naši fakulteti ter razvijati osebnostne lastnosti, ki bodo našim študentom koristile pri vključitvi v karierno življenje.

Dejavnosti organizacijsko potekajo v sklopu Centra za razvoj pedagoške odličnosti (CRPO),  katerega temeljna naloga je razvoj kompetenc študentov in pedagogov na FU.

Zato, drage naše študentke in dragi študenti, če ste športniki in bi se želeli udeležiti univerzitetnih tekmovanj, ali pa radi pojete in se umetniško izražate, ali imate morda samo nekaj prostega časa, ki bi ga radi koristno porabili, potem vabljeni, da se pridružite obštudijskim dejavnostim Fakultete za upravo!

Enostavno kliknite na prijavnico tukaj>>.

Če vaše dejavnosti ni na seznamu, jo dopišite v rubriko »Predlogi«. V kolikor bo dovolj prijav, jo bomo skušali organizirati v čim krajšem času.