Uspešno izveden sestanek Erasmus+ projekta PAQUALITY na naši fakulteti

20. november, 2019

Na fakulteti je v petek, 15. novembra 2019, potekal konzorcijski sestanek triletnega Erasmus+ projekta PAQUALITY (Public Administration Education Quality Enhancement).

Sestanka so se udeležili projektni partnerji iz NISPAcee, EAPAA, Masarykova univerza Brno, Corvinus univerza Budimpešta, Univerza Babes Bolyai iz Cluj-Napoce, Ekonomska univerza Bratislava, Šafarikova univerza Košice, Univerza Mateja Bela Banska Bystrica, Svobodna univerza Varna ter trije sodelavci naše fakultete, ki prav tako sodeluje v projektnem konzorciju.

Namen sestanka je bil pregledati delo konzorcija v prvem letu trajanja projekta ter dogovoriti okvire za izvajanje aktivnosti v drugem letu trajanja projekta. Projekt poteka pod sponzorstvom slovaške agencije SAAIC.

Več o projektu in konzorciju lahko preberete na povezavi: http://www.nispa.org/paquality.php?proj_id=16&sid=1888