Študenti, priložnost imate udeležiti se seminarja na Hrvaškem

07. junij, 2019

CEEPUS partnerska organizacija "Fakultet političkih znanosti iz Zagreba" ponuja dvema študentoma Fakultete za upravo možnost udeležbe na seminarju »Battle for Europe: Ongoing Challenges and Future Prospects«, ki bo potekal konec junija in v začetku julija na otoku Šipan (županija Dubrovnik-Neretva) v soorganizaciji Instituta za razvoj i međunarodne odnose in fundacije Hanns Seidel Zagreb.

Poleg stroškov namestitve na osnovi polpenziona organizatorji omogočajo našima udeležencema tudi kritje stroškov povratne avtobusne vozovnice na relaciji Ljubljana-Dubrovnik.

Več informacij je v letaku>>

Potencialni udeleženci sporočite interes dr. Primožu Pevcinu (primoz.pevcin@fu.uni-lj.si) in Mariji Sušnik (international@fu.uni-lj.si) najkasneje do 11. 6. 2019, da vas povežemo z organizatorji.