Študenti analizirali obdavčitev nepremičnin v EU ter pripravili predlog ureditve davka na nepremičnine v Sloveniji

18. junij, 2019

V okviru projekta »Primerjalna analiza obdavčitve nepremičnin s predlogi ureditve davka na nepremičnine v Sloveniji«, ki se je izvajal v okviru javnega razpisa »Projektno delo z gospodarstvom in negospodarstvom v lokalnem in regionalnem okolju – Po kreativni poti do znanja 2017 – 2020«, so študenti analizirali obdavčitev nepremičnin v EU ter pripravili predlog ureditve davka na nepremičnine v Republiki Sloveniji.

Projekt je potekal od 1. marca do 31. maja 2019 v sodelovanju med Fakulteto za upravo Univerze v Ljubljani in Deloitte svetovanje, d.o.o.

Projekt sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega socialnega sklada.

Več o predlogu nove ureditve pa v brošuri tukaj>>