SPIDE ICCE delavnica na temo podjetništva in inovacij

08. marec, 2018

Na fakulteti je  6. in 7. marca 2018 potekala že druga dvodnevna SPIDE ICCE delavnica na temo podjetništva in inovacij v letošnjem študijskem letu.

S procesom generiranja podjetniških idej, njihovo evalvacijo, pripravo poslovnega načrta ter praktičnimi vidiki ter izkušnjami na podjetniški poti se je tokrat spoznala skupina študentov tretjega letnika visokošolskega strokovnega programa, smer Poslovna uprava.

Delavnico sta izvedla dr. Primož Pevcin in dr. Sabina Bogilović, vključen je bil gostujoči predavatelj iz tujine Martin Stojanović.

Delavnica se je zaključila s predstavitvijo in ocenitvijo študentskih podjetniških in inovacijskih idej, kjer sta svoje znanje, poglede in praktične izkušnje s študenti delili tudi dr. Darija Aleksić in Sandra Pšeničny.