Predstavniki naše fakultete aktivni na konferenci EGPA

10. september, 2018

Konferenca največjega stanovskega združenja za javno upravo EGPA, je  od 5. do 7. septembra 2018 potekala v Lausanni v Švici. Dogodka se je udeležilo preko 600 udeležencev, med njimi so aktivno sodelovali tudi predstavniki naše fakultete, zlasti v "PSG Law & Public Administration".

Skupina "Law & Public Administration" se je letos posvetila zlasti raziskavi o upravnem molku v pravu in praksi EU, potekala pa je v sookordinatorstvu prof. dr. Polonce Kovač in s sodelovanjem okoli 40 udeležencev, tudi izr. prof. dr. Mirka Pečariča in doc. dr. Tine Sever.

Izr. prof. dr. Aleksander Aristovnik in doc. dr. Marko Ropret pa sta v PSG o odgovornosti predstavila del izsledkov TRP Hermes.

Dr. Kovačeva je na konferneci promovirala tudi našo znanstveno revijo CEPAR.

Več o konferenci, ki bo prihodnje leto potekala v Belfastu na Severnem Irskem, je na voljo tukaj>>.