Obisk dijakov

28. avgust, 2018

V okviru Poletne šole za dijake, ki so jo zadnji teden v avgustu organizirali Karierni centri Univerze v Ljubljani, smo v torek, 28. avgusta 2018, gostili 7 dijakov, ki so se odločili obiskati našo fakulteto.

Prodekana dr. Maja Klun in dr. Mitja Dečman sta jim pripravila zanimivo in zelo uporabno predavanje na temo dohodnine. Poučila sta jih, kako v družinskih proroačunih lahko privarčujejo, če znajo izračunati oz. na portalu E-davki preveriti, kako plačati čim manj dohodnine.

Dijake smo peljali tudi  v našo sobo pobega, iz katere so se vsi uspešno "odklenili".

Upamo, da se bo v prihodnjih letih, kdo od njih odločil za študij na naši fakulteti ali pa nas vsaj priporočil kateremu od prijateljev.