Naša študentka Helena Sorč izvoljena za podpredsednico Študentskega sveta Univerze v Ljubljani

13. december, 2018

Na konstitutivni seji Študentskega sveta Univerze v Ljubljani za študijsko leto 2018/19, ki je potekala 11. decembra 2018 v Zbornični dvorani Univerze v Ljubljani, je bila za podpredsednico Študentskega sveta Univerze v Ljubljani izvoljena naša študentka Helena Sorč. Čestitamo !

Helena Sorč je na Fakulteti za upravo predsednica Študentskega sveta že 2. leto zapored, poleg tega je večletna članica Študentskega sveta Univerze v Ljubljani ter od leta 2017 dalje sekretarka oziroma kasneje tudi pomočnica generalnega sekretarja Študentske organizacije Slovenije (ŠOS).