Fakulteta za upravo v študijskem letu 2017/18 predseduje mreži EMPA

24. maj, 2017

Mreža EMPA (European Master of Public Administration Consortium) povezuje vodilne evropske fakultete s področja magistrskih programov javne uprave. Fakulteta za upravo je bila vanjo sprejeta leta 2016, v študijskem letu 2017/18 pa že prevzema predsedovanje. Naslednje letno srečanje bo tako potekalo v Ljubljani, v času od 11. 1. 2018 do 12. 1. 2018. Na tem srečanju se bo prvič predstavil najboljši izbrani študent s svojim magistrskim delom, gostujoče predavanje pa bo organizirano s strani Erasmus Universiteit Rotterdam.

Izmenjave za naše študente in učitelje so možne med naslednjimi univerzami: University of Geneva (Švica), Corvinus University of Budapest (Madžarska), Universitat Speyer (Nemčija), Institut d'Etudes Politiques de Paris (Francija), Sciences Po Lyon (Francija), Katholieke Universiteit Leuven (Belgija), University of Bocconi (Italy), Erasmus Universiteit Rotterdam (Nizozemska), Rijksuniversiteit Leiden (Nizozemska), Université Catholique de Louvain-la-Neuve (Belgija), Tallinn University of Technology (Estonija) in University of Limerick (Irska).

Študenti in učitelji, vabljeni k aktivnem sodelovanju!  Več>>