Dobrodelni mesec na Fakulteti za upravo

06. december, 2017

Zakorakali smo v praznični december, mesec obdarovanj in dobrih misli.

Že v preteklih letih smo zaposleni in študenti pokazali, da skupaj zmoremo več. Z našimi dobrodelnimi prispevki smo polepšal trenutke mnogim družinam, ki same zaradi socialnih, zdravstvenih ali osebnih stisk tega ne zmorejo.

Tudi letos bi radi podarili košček čarobnosti, zato vabljeni, da se nam pridružite pri že tradicionalni, 4. decembrski dobrodelni akciji, ki poteka od 4. do 15. decembra 2017.

Pridružili se bomo dobrodelnemu projektu "Anina zvezdica", katerega namen je zbrati čim več hrane z daljšim rokom uporabe in obdariti čim več družin. Hrano v škatlah zbiramo v avli, pri recepciji. Če želite darovati finančna sredstva, to lahko storite v tajništvu fakultete.

Tudi letos svojo pomoč nesebično ponujajo naši študenti, ki skupaj s Študentskim svetom Fakultete za upravo organizirajo Dobrodelni bazar. Ta bo potekal od 11. do 15. decembra 2017 v preddverju pritličja. Na njem boste lahko ob prostovoljnem prispevku poizkušali dobrote in izbrali ročno izdelano voščilnico.

Veselimo se, da lahko pomagamo ter delamo velike in pozitivne premike.

Iskreno se zahvaljujemo za nesebičnost in pripravljenost pomagati!