Dan založbe 2019 ter podelitev priznanj in nagrad

07. marec, 2019

Dan založbe Fakultete za upravo je potekal v torek, 5. marca 2019. Častni gost dogodka je bil eden najvidnejših predstavnikov slovenskega oglaševanja, kreativec Aljoša Bagola, sicer izvršni in kreativni direktor agencije Pristop Creative. Glasbena gostja je bila vrhunska slovenska pevka Alenka Godec. Na dogodku smo podelili nagrade našim avtorjem, katerih dela so izšla pri fakultetni založbi, ter našim najuspešnejšim študentom in diplomantom 2017/18. Podelili smo tudi priznanji za pedagoško in za raziskovalno odličnost.

V zadnjih dveh študijskih letih je naša založba izdala tri znanstvene monografije, sedem učbenikov v tiskani oziroma dva učbenika v e-obliki ter eno konferenčno gradivo v obliki zbornika.

Nagrado založbe Fakultete za upravo so prejeli:

•    izr. prof. dr. Aleksander Aristovnik,
•    lekt. Manica Danko, MA TESOL,
•    doc. dr. Tatjana Jovanović,
•    prof. dr. Maja Klun,
•    prof. dr. Polonca Kovač,
•    izr. prof. dr. Mirko Pečarič,
•    izr. prof. dr. Primož Pevcin,
•    doc. dr. Iztok Rakar,
•    doc. dr. Tina Sever,
•    izr. prof. dr. Janez Stare,
•    doc. dr. Nina Tomaževič,
•    prof. dr. Mirko Vintar,
•    lekt. Vida Zorko, MA EdTech & TESOL.

Podelili smo tudi priznanje za pedagoško odličnost v letu 2018, ki ga je za dosežke v letu 2017 prejel asist. dr. Žiga Kotnik, priznanje za raziskovalno odličnost v letu 2018 pa je za dosežke v letu 2017 prejela prof. dr. Polonca Kovač.

Priznanja in nagrade skupini študentov za uporabno rešitev v študijskem letu 2017/2018 za raziskovalno poročilo Poslovni načrt ideje QPQ so prejele študentke:
•    Katja Miljkovič Cvet,
•    Ana Selaković,
•    Maja Žerjav in
•    Špela Pogačar.

Priznanja in nagrade za najuspešnejše študente v študijskem letu 2017/2018 so prejeli:
•    Kristjan Mihelič,
•    Matjaž Tomažič,
•    Patricija Doler,
•    Urška Ribič,
•    David Bertalanič,
•    Katja Komplet,
•    Aja Krašovec,
•    Slavica Nikolić.

Priznanja in nagrade za najuspešnejše diplomante pa so prejeli:
•    Matjaž Tomažič,
•    David Bertalanič,
•    Adrijana Slapnik,
•    Mirela Omerbegović.

Podelili smo tudi Prešernove nagrade Fakultete za upravo, ki so najvišje nagrade, ki jih fakulteta podeli študentom. Za študijsko leto 2017/2018 so jo prejeli:

•    Ana Pintar za diplomsko delo Pomen grajenja odnosov s (potencialnimi) strankami v okolju digitalnega marketinga, katerega mentorica je bila doc. dr. Tina Jukić;
•    Vlado Koražíja za magistrsko delo Procesno-sistemska analiza izdaje odločb o vrnitvi tujcev, katerega mentorica je bila prof. dr. Polonca Kovač, in
•    Mirela Omerbegović za magistrsko delo Krepitev vloge zasebno najemnega sektorja pri reševanju stanovanjske problematike v Sloveniji, katerega mentor je bil izr. prof. dr. Aleksander Aristovnik.

Vsem našim nagrajencem iskreno čestitamo!

Več fotografij>>