Dan založbe 2018 in podelitev priznanj najuspešnejšim študentom

08. marec, 2018

Dan založbe Fakultete za upravo je potekal v sredo, 7. marca 2018. Častna gostja dogodka je bila dr. Manca Košir, ki nas je na navdušujoč način popeljala v svet branja ter nam predstavila pomen branja. Dogodek sta glasbeno popestrila Matjaž Jelen in Samo Jezovšek. Na dogodku smo podelili tudi nagrade najuspešnejšim študentom in diplomantom 2016/17.

Na fakulteti se vsako leto spomnimo dosežkov avtorjev, ki so v zadnjem letu izdali svoja dela pri naši Znanstveni založbi. Letos smo se ob tej priliki spomnili tudi najuspešnejših študentov in diplomantov študijskega leta 2016/2017.

V zadnjih dveh študijskih letih je naša Znanstvena založba izdala tri znanstvene in dve strokovni monografiji, devet učbenikov v tiskani oziroma tri učbenike v e-obliki ter eno konferenčno gradivo v obliki zbornika.

Dekan dr. Janez Stare in predsednica znanstvene založbe FU, dr. Alenka Kuhelj, sta avtoricam in avtorjem za nagrado podelila podpisana knjižna dela izpod peresa častne gostje dr. Mance Košir, in sicer njeno delo »Človeška ljubezen«.

Nagrado znanstvene založbe Fakultete za upravo so prejeli:

1.    izr. prof. dr. Aleksander Aristovnik
2.    as. dr. Sabina Bogilović
3.    as. dr. Jernej Buzeti
4.    doc. dr. Mitja Dečman
5.    prof. dr. Tone Jerovšek
6.    doc. dr. Tatjana Jovanović
7.    prof. dr. Maja Klun
8.    izr. prof. dr. Polonca Kovač
9.    mag. Anamarija Leben
10.    izr. prof. dr. Mirko Pečarič
11.    izr. prof. dr. Primož Pevcin
12.    doc. dr. Iztok Rakar
13.    doc. dr. Tina Sever
14.    doc. dr. Dalibor Stanimirović
15.    izr. prof. dr. Janez Stare
16.    prof. dr. Bojan Tičar

Priznanja in nagrade za najuspešnejše študente v študijskem letu 2016/2017 sta podelila dekan dr. Janez Stare in predsednica odbora za podeljevanje nagrad študentom dr. Polonca Kovač.

Najuspešnejši študenti v študijskem letu 2016/2017 so bili:

• Kristjan Mihelič
  • Matjaž Tomažič
  • Nina Rogelj
  • Katja Komplet
  • Jošt Gombač
  • Tilen Golob
  • Tjaša Novak Ris
  • Grega Rudolf
  • Matej Kirn
  • Marijana Buzaković
  • Jure Mraz
  • Martin Rotar
  • Goran Vaskrsić

Priznanja in nagrade za najuspešnejše diplomante so prejeli:

• Brigita Jager
  • Matej Slemenik
  • Matej Kirn
  • Aleksandar Stanojević
  • Špela Mar

Podelili smo tudi Prešernovo nagrado Fakultete za upravo, ki je najvišja nagrada, ki jo fakulteta podeli študentom. Za študijsko leto 2016/2017 jo je prejela Marijana Buzaković za diplomsko delo Politike enakosti in usklajevanje družinskega in poklicnega življenja žensk v Sloveniji, katerega mentor je bil doc. dr. Mitja Durnik.

Vsem nagrajencem čestitamo!

Fotogalerija>>