Poletne šole in drugi razpisi

Poletne šole

Kratko intenzivni programi (npr. poletne, spomladanske, zimske šole) so kratki programi, ki praviloma potekajo od enega tedna do enega meseca in ki se izvajajo v tujini. Ti programi so praviloma plačljivi, vendar vsako leto razpišemo nekaj brezplačnih šol (npr. zimska šola v Litvi 2017/2018), nekaj šol s popustom (npr. poletna šola v Šanghaju 2017/2018) ali brezplačne  šole, ki imajo zagotovljeno še nastanitev, prehrano (npr. poletna šola v Wroclovu 2016/2017). Vse poletne šole naših partnerjev ažurno objavljamo na naši spletni strani.

Aktualni razpisi poletnih šol

Za več informacij se lahko obrnete na mednarodno pisarno FU.

Drugi razpisi

Študenti FU se lahko udeležite študijske izmenjave v tujini tudi v okviru drugih razpisov, ki jih ažurno objavljamo na spletni strani (npr. kratki študijski obiski, priprava diplomskega dela na tujem visokošolskem zavodu) ali v okviru bilateralnih sporazumov FU in UL (npr. študij na Univerzi v Havani, Kuba).

Svetujemo vam, da spremljate spletne strani (povezava na vse strani spodaj):

Aktualni razpis

Za pomoč in individualno svetovanje pa se lahko obrnete na mednarodno pisarno FU.