Zaključna prireditev projekta "Odnosi med gluhimi in z gluhimi"

04. junij, 2019

V okviru javnega razpisa za projektno delo z negospodarskim in neprofitnim sektorjem, ŠIPK – Študentski inovativni projekti za družbeno korist 2016-2020 izvajamo projekt z naslovom »Predstavitev strokovnih vsebin o odnosih iz delovnega in zasebnega okolja v primarnem jeziku za gluhe (VOG). Projekt pripravljajo študentje različnih fakultet Univerze v Ljubljani, ob sodelovanju Študijsko-raziskovalnega centra za družino (ŠRCD) in Fakultete za upravo Univerze v Ljubljani in ob podpori pedagoškega ter strokovnega mentorja.

Vabimo vas, da se nam 17. junija 2019 pridružite na zaključni prireditvi našega projekta z naslovom »Odnosi med gluhimi in z gluhimi«, na kateri bomo predstavili nekatere rezultate projekta in pripravili pogovor med povabljenimi gosti o tematiki projekta. Dogodek bo potekal na Fakulteti za upravo (predavalnica P8), s pričetkom ob 10:00 in z zaključkom ob 12:00 uri.

Program dogodka, ki je v priponki in je objavljen oziroma dostopen na spletni strani tukaj>> in bo v celoti tolmačen.

Vljudno Vas prosimo, če nam svojo udeležbo lahko potrdite preko spletnega obrazca>> in sicer najkasneje do 14. 6. 2019.

Veselimo se srečanja z vami in Vas lepo pozdravljamo.

Člani projektne skupine

Vabilo>>