VIII. posvet Delovanje skupnih občinskih uprav v Sloveniji

16. februar, 2015

Združenje občin Slovenije, Skupnoste občin Slovenije, Združenje mestnih občin Slovenije, Ministrstvo za javno upravo in Fakulteta za upravo vas vabijo na VIII. posvet z naslovom »Delovanje skupnih občinskih uprav v Sloveniji«, ki bo v četrtek,  26. marca 2015, s pričetkom ob 9.00 uri, v prostorih Fakultete za upravo.

Nosilna tema letošnjega posveta so: Izzivi skupnih občinskih uprav na področju javnih služb. S posvetom ponujamo občinam, skupnim občinskim upravam in drugim zainteresiranim priložnost za strokovno izmenjavo mnenj in svojih izkušenj.

Na posvetu bodo svoje prispevke predstavili strokovnjaki, predstavniki občin in skupnih občinskih uprav. Vabimo vas, da se predavateljem in udeležencem pridružite  v razgovoru in izmenjavi mnenj.

Vabljeni!