Uprava gre v pravo smer 2018

13. april, 2018

Študenti, si želite izkušenj pri pripravi projektne mape oz. idejne zasnove projekta pod mentorstvom in vodstvom različnih strokovnjakov? Se želite seznaniti z vsemi potrebnimi upravnimi postopki za pripravo idejne zasnove in pridobitve gradbenega dovoljenja?

Pridružite se nam na tridnevni delavnici »Uprava gre v pravo smer: Si upaš uPRAVljaTI prostor?«, ki bo potekala od ponedeljka, 14. maja do srede, 16. maja 2018, in v skupinah, skupaj s študenti uprave, arhitekture in gradbeništva tekmujte v pripravi najboljše konceptualne rešitve celovite preureditve terase Fakultete za upravo.

Študentom Fakultete za upravo sodelovanje na celotni tridnevni delavnici prinese priznavanje 2 kompetenčnih dogodkov za prakso.

Sodelujočim študentom bodo podeljene tudi lepe nagrade!

Več o dogodku in prijava pa tukaj>>