Študij danes, kakšen naj bo jutri?

09. april, 2014

Na Fakulteti za upravo bo 17. aprila potekala konferenca z naslovom Mednarodna konferenca "Študij danes, kakšen naj bo jutri?"

Nekaj napotkov za udeležence:

Parkiranje
Če boste prišli na dogodek z osebnim avtomobilom, naj vam povemo, da lahko parkirate v parkirni hiši Fakultete za družbene vede in Fakultete za upravo ali pa na odprtem, a urejenem parkirišču ob Vojkovi cesti.

Cenik parkiranja v parkirni hiši FDV/FU:

• prva ura je 1,5 eur,
  • vsaka nadaljnja ura je 0,5 eur,
  • 12  ur je 7,5 eur.

Cena parkiranja ob Vojkovi cesti znaša 0,50 eur za prve pol ure in nato 1 eur na uro.

Registracija
Da bi se lahko pravočasno registrirali (na dogodek se je prijavilo več kot 200 udeležencev), vstopili v dvorano še preden bosta prisotne nagovorila predsednik Rektorske konference RS in rektor Univerze v Ljubljani prof. dr. Ivan Svetlik ter Minister za izobraževanje, znanost in šport dr. Jernej Pikalo, vas vabimo k registraciji do najkasneje 8.15. ure. Morebiten preostanek časa po registraciji boste lahko ob kavi ali čaju namenili mreženju, čemur so take konference tudi namenjene, ali pa ogledu publikacij, gradiv, ki jih boste prejeli.