Sprejem brucev na Fakulteti za upravo

17. september, 2014

Fakulteta za upravo bo bruce tradicionalno sprejela 1. oktobra. Nagovoril jih bo dekan fakultete, izr. prof. dr. Janez Stare.

Program se bo začel ob 9.30 v predavalnici 1, kjer bomo sprejeli bruce iz vseh študijskih programov. Po nagovoru dekana, bomo predstavili študijskego delo in mednarodno dejavnosti, obštudijske dejavnosti, seznanjeni boste s pravilnikom o pravicah in obveznostih študentov in delovanjem knjižnice.

Nato pa bo v ločenih predavalnicah sledilo še srečanje s skrbiniki posameznih programov, ki vas bodo seznanili s podrobnostmi dela. Veselimo se srečanja z vami!

Kako do nas?

• Fakulteta za upravo je locirana v sklopu bežigrajskega kampusa. Iz postajališča Bavarski dvor v bližini železniške postaje je dosegljiva avtobusom številka 6, 8, 11, 13 ali 20. Več >>
  • Z avtom na obvoznici zapeljite na izvoz Stožice in nato po Vojkovi do križišča na Kardeljevi ploščadi. Cesti nato sledite do table Fakulteta za upravo.
  • Sposodite si bicikelj in akcija! Več >>