Seminar Javno nastopanje in komuniciranje

04. februar, 2019

Po lanskem uspešnem seminarju s Ksenijo Benedetti Študentska organizacija in Študentski svet Fakultete za upravo spet pripravlja izobraževalni seminar, namenjen študentom, in sicer na temo javnega nastopanja in komuniciranja.

Na triurnem seminarju, kjer bo mag. Vesna Sodnik, trenerka komunikacijskih veščin, podala vse odgovore v zvezi z javnim nastopanjem, komunikacijo, retoriko, govorici telesa...

Glede na to, da strah pred javnim nastopanjem spada med tri najpogostejše strahove na svetu in da je nastopanje del našega vsakdana, je to izvrstna priložnost, da izpilite svoje govorne sposobnosti.

➡️ KDAJ: ponedeljek, 11. marec 2019, ob 15.00
➡️ KJE: Fakulteta za upravo, predavalnica P1
➡️ ZA KOGA: za študente

Če ste si na vsaj eno zgornje vprašanje odgovorili pritrdilno, si zagotovite svoje mesto na spodnji povezavi tukaj>>

Seminar je brezplačen, potrebna je le prijava!
Prednost pri prijavi imajo študentje!

Več o predavateljici si lahko preberete tukaj>>:

Prisrčno vabljeni!