Podelitev prešernovih nagrad in okrogla miza

21. november, 2014

Vabljeni na okroglo mizo »Pogledi na kakovost študija: kompetence študentov FU s stališča kakovosti«, ki bo združena s podelitvijo Prešernovih nagrad ter nagrad najuspešnejšim študentom, diplomantom, študentom za uporabno rešitev – vse za študijsko leto 2013/2014, ter pedagogu za pedagoško odličnost in pedagogu za raziskovalno odličnost – oboje za leto 2013. Dogodek bo v ponedeljek, 1. 12. 2014 od 14.30 do 16.00 v P14.

14.30 – 15.00 Podelitev nagrad in priznanj
15.00 – 16.00 Okrogla miza Pogledi na kakovost študija

Sodelujoči na okrogli mizi:

• doc. dr. Gregor Virant, predsednik odbora: pozdrav in moderiranje,
  • doc. dr. Janez Stare, dekan Fakultete za upravo,
  • ga. Mojca Ramšak Pešec, direktorica direktorata za javni sektor na Ministrstvu za javno upravo: predstavitev področja kompetenc študentov s stališča Ministrstva za javno upravo,
  • g. Žiga Obolnar, predsednik študentskega sveta:  kompetence študentov – s stališča študentov,
  • lekt. mag. Manica Danko: kompetence študentov s stališča Fakultete za upravo,
  • ga. Sabina Vlašić, diplomantka magistrskega programa Management v upravi.

Vljudno vabljeni!