Mednarodni forum v okviru projekta TEIN4C: Vključevanje civilne družbe v čezmejne regije za prihodnost Evrope

11. september, 2019

Fakulteta za upravo je partnerica v mednarodnem projektu TEIN4C, v okviru katerega bomo v četrtek, 3. 10. 2019, organizirali mednarodni forum, namenjen razpravi o starih avtohtonih manjšinah in novih migrantskih skupnostih v okviru čezmejne in evropske perspektive.

Prvi del foruma bo potekal v Celovcu in drugi del v Ljubljani, na Fakulteti za upravo.

Program dogodka je dostopen tukaj>>

Vljudno vabljeni!

Hkrati vas vabimo, da imate svojo besedo in sodelujete v raziskavi: Kakšno je vaše mnenje o človekovih pravicah in prihodnosti Evrope?