Letno srečanje mreže EMPA na Fakulteti za upravo

15. december, 2017

V času od 11. do 12. januarja 2018 bo na naši fakulteti potekalo letno srečanje mreže EMPA (European Master of Public Administration Consortium).

Na srečanju bomo gostili predstavnike z University of Geneva (Švica), Corvinus University of Budapest (Madžarska), Universitat Speyer (Nemčija), Sciences Po Lyon (Francija), Katholieke Universiteit Leuven (Belgija), University of Bocconi (Italy), Erasmus Universiteit Rotterdam (Nizozemska), Rijksuniversiteit Leiden (Nizozemska), Université Catholique de Louvain-la-Neuve (Belgija), Tallinn University of Technology (Estonija) in University of Limerick (Irska).

V okviru srečanja bo v četrtek,  11. 1. 2018, ob 15. uri v P17 potekalo predavanje prof. Koena Stapelbroeka iz Erasmus Universiteit Rotterdam na temo “Histories of public administration: theory, practice and the case of Rotterdam”. Predavanju bo sledila predstavitev magistrskih del dveh študentov, ki sta bila izbrana za Delmartino Thesis Prize.

V petek, 12. 1. 2018, ob 10. uri pa bo v P17 predavanje dr. Nejca Brezovarja na temo: "Contemporary challenges and future development of PA in Slovenia”.

Vljudno vabljeni!