Kava s kadroviki uspešnih slovenskih podjetij

05. junij, 2013

Te zanima, kako v uspešnih podjetjih iščejo mlade kadre ? Kako se predstaviti, da ti prva zaposlitev ne uide?

Vabljen/-a na dogodek »Kava s kadroviki uspešnih slovenskih podjetij«, ki bo potekal v četrtek, 13. 6. 2013, ob 11. uri na Fakulteti za upravo v Ljubljani, v predavalnici P14 v 1. nadstropju.

Na dogodku boš lahko spoznal/a in se pogovarjal/a s kadroviki uspešnih slovenskih podjetij, kot so Krka d.d. Novo mesto, Abanka Vipa d.d., Adria Mobil d.o.o., e-Študentski Servis in druga.

Pridružili se nam bodo tudi predstavniki Zavoda RS za zaposlovanje, Urada RS za mladino, podjetja Adler Social Coaching, Študentske organizacije Slovenije (ŠOS) in Mladinskega sveta Slovenije (MSS).

Dogodek organizirajo Fakulteta za upravo Univerze v Ljubljani, e-Študentski Servis in Zavod Nefiks.

Udeležba je brezplačna, zaradi velikega interesa so obvezne prijave na izkusnje@studentski-servis.com.

Celoten program je na voljo tukaj.