Etika (in morala) javnega uslužbenca

21. maj, 2014

Vljudno vas vabimo na srečanje Kluba diplomantov Fakultete za upravo, in sicer na temo »Etika (in morala) javnega uslužbenca«. Gostili bomo prof. dr. Mira Cerarja.

Prof. dr. Miro Cerar je redni profesor na Pravni fakulteti Univerze v Ljubljani, hkrati pa kot pravnik deluje tudi na drugih področjih, dejaven je tudi kot pisec knjig in kolumn. Na začetku devetdesetih je pomembno sooblikoval slovensko ustavo in od takrat se dejavno vključuje ne samo v pomembne pravne debate, ampak kot pronicljiv in kritičen opazovalec tudi veliko razmišlja o družbenem dogajanju nasploh, zato bo njegovo razmišljanje o etiki (in morali) javnega uslužbenca še posebej zanimivo.

Razprava bo potekala v četrtek, 29. maja 2014, ob 16. uri v predavalnici 19. Vabljeni k udeležbi.